© Jana Vejsadová
Novinky - aktuality
GRAZY DAISY
16. 10. - 17. 10. 2010 Komárom - Maďarsko Počasí    nám    opět    nepřálo,    bylo    velmi    chladné,    což    nás    neodradilo.    Vyrazily    jsme    spolu    s kamarádkou Miluškou a jejím Cyrilem. Madlenka   ve   velké   konkurenci   v   sobotu   získala   ocenění   Výborná   třetí   a   v   neděli   Výborná druhá.Cyril   si   v   neděli   vychodil   CAC   i   CACIBa   a   domů   jsme   jely   s   veselou,   neboť   tím   splnil podmínky pro titul Šampion Maďarska a C.I.B. ( Interšampion) 11. 9. 2010 Mladá Boleslav Ráno   jsme   vyjely   na   Klubovou   výstavu      do   Mladé   Boleslavi.   Madlenka   zabodovala   a   získala ocenění   Velmi   nadějná   první.   Čtyřletá   dcera   Eliška,   která   jela   s   námi,   si   vyzkoušela   soutěž   Dítě a pes. Její předvedení bylo ucházející a Eliška si odnášela svoji první medaili.
28. 8. 2010 Mladá Boleslav V   sobotu   ráno   pršelo.   I   přesto   jsme   vyrazily   na   Mezinárodní   výstavu   do   Mladé   Boleslavi. Vydaly   jsme   se   s   kamarádkou   Miluškou   a   jejími   svěřenci   Cyrilem   a   Kačenkou.   Výstava   se vydařila – Madlenka  VN  1, Cyril V2 rCAC, Kačenka V1 CAC 28. 7. 2010 A jdeme do toho Madeleine   se   připravuje   intenzivně   na   svoji   další   výstavu,   nyní   Mezinárodní.   (konání   28.   8. 2010 v Mladé Boleslavi) 17. 7. 2010 Mladá Boleslav Časně   ráno   jsme   s   Madeleine   vyjely   do   Chotusic   u   Čáslavi,   kde   jsme   nalodily   kamarádku   Jitku   s   jejími fenkani   Florou   a   Eliškou.   Dále   jsme   pokračovaly   na   Národní   výstavu   zkusit   štěstí.   Madlenka   předčila očekávání   a   vysloužila   si   ocenění   Velmi   nadějná   druhá.   Nejvíce   nás   však   potěšilo   uznání   rozhodčí Gabriely   Štursové   za   výborné   předvedení.   Flora   a   Eliška   rovněž   bodovaly   a   nálada   při   zpáteční   cestě byla skvělá.
25. 9. 2010 Zadní Třebáň Tohoto   sobotního   rána   jsme   s   Madlenkou   doprovázely   kamarádku   Milušku   a   Cyrila   Bohemia Gordony   na   Klubovou   výstavu   Basset   klubu.   Cyril   si   především   jel   pro   zasloužené   poháry Český   šampion   a   Vítěz   výstavního   poháru   roku   2009.   Zaslouženě   i   tento   den   ve   třídě   pracovní získal    CAC    a    tím    si    odvezl    další    pohár.    Madlenka    jela        jen    „na    kukačku“    seznámit    se    s prostředím,   což   jí   nečinilo   potíže.   S   naprostou   samozřejmostí   s   Cyrilem   pózovala   na   fotografii s poháry.  
20. 2. 2011 Černošice u Prahy V   neděli   jsme   se   v   7.00   hod.   ráno   vydaly   do   Černošic   do   hotelu   Slánka.   Probíhal   zde   popisný svod.   Tentokrát   byl   výlet   velice   krátký.   Madlenka   dostala   přihlašovací   číslo   5   a   téměř   hned   šla na   posouzení   k   poradkyni   chovu   paní   Tiché.   Ta   seznala,   že   Madlenka   má   vše,   co   má   chovná fenka mít a potvrdila nám razítkem, že je doporučena k chovu. Spokojené jsme již ve 14.00 hodin byly doma. 5. 2. - 6. 2. 2011 Brno V   sobotu   v   5.30   hod.   jsem   s   Miluškou   a   našimi   psími   miláčky   vyjela   na   dvoudenní   Mezinárodní výstavu   do   Brna.   Počasí   bylo   tentokrát   vydařené.   Sobota   však   byla   dlouhá   i   pro   Madlenku, neboť jsme se do kruhu šly předvést až po 13.-té hodině. Madlenka získala ocenění V 4. V   neděli   se   scénář   opakoval,   výstaviště   bylo   přeplněné   a   Madlenka   již   unavená.   Polská   rozhodčí přidělila Madeleine známku V 4.
8. 5. 2011 Pohorje - Slovinsko Sluníčko   nám   svítilo   do   hotelového   pokoje   a   proto   se   vstávalo   dobře.   Došly   jsme   s   Miluškou   a Janou   na   vydatnou   snídani   a   hned   po   sedmé   j sme   vyrazily   na   výstaviště.   Hurá,   na   Madlenku taky   vykouklo   štěstí   a   to   i   přesto,   že   se   jí   moc   nechtělo   chodit.....Odnášela   si   známku   V1   a CAJC. Cyril měl V1, CAC, ResCACIB a Mendi V2 a ResCAC. 7. 5. 2011 Maribor - Slovinsko Tentokrát   jsme   vyjely   opravdu   brzy.   Miluška   dojela   do   Havlíčkova   Brodu   již   v   1.15   hod.   a   hned jsme   začaly   nakládat.   V   Brně   jsme   přibraly   dvě   pasažérky:   Janu   a   její   fenku   Mendi.   Cyril   s Madlenkou   i   Mendi   odpočíva li   celou   cestu   a   tak   byli   na   výstavě   plni   elánu.   Počasí   bylo   více než   hezké.   Paní   rozhodčí   však   v   te nto   den   moc   "Výborných"   nezadala   a   Madlenka   byla   z   těch, které    si    odnášeli    VD.    Cyrilovi    naopak    štěstí    maximálně    přálo    a    odjížděl    z    výstaviště    s oceněním V1, CAC, CACIB, BOB a  BIG 2. Mendi ve své třídě dostala známku V2, ResCAC. 23. 4. 2011 České Budějovice Časně   ráno   jsem   měla   sraz   tentokrát   s   kamarádkou   Jitkou   z   Chotusic   a   jejími   fenkami   Eliškou   a Libuškou.   Počasí   nám   celkem   přálo.   Do   Budějovic   jsme   dorazily   s   předstihem   a   měly   jsme dostatek   času   se   s   Madlenkou   připravit.   Tentokrát   byla   veliká   konkurence   a   proto   i   obavy. Nakonec   všechno   dobře   dopadlo   a   Madlenka   vybojovala   ocenění   V3.   Jitka   byla   také   s   výsledky spokojena a s veselou jsme se vydaly domů.
16. 7. 2011 Mladá Boleslav V   sobotu   v   5.15   hodin   jsme   vyjely   na   Národní   výstavu   směr   Mladá   Boleslav.   Tentokrát   kromě Milušky   a   Cyrila   jel   s   námi   i   nový   pasažer   a   objev   Navaro   a   nová   pozorovatelka   Zdeňka.   Ta jela   hlavně   jako   doprovod   a   fyzická   pomoc.   Sluníčko   nám   krásně   svítilo   a   naši   svěřenci   se činili.   Cyril   tentokrát   nevystavoval,   Navaro   si   vysloužil   VN1   a   Madlenka   V3.   Vzhledem   ke konkurenci jsme byly spokojené a s veselou jsme vyrazily domů.  
4. 6. 2011 Klatovy Tento   sobotní   den   jsem   držela   pěsti   z   nemocničního   lůžka.   Madlenku   si   už   v   pátek   večer vyzvedla   Miluška   a   to   proto,   aby   s   ní   v   sobotu   podnikla   výlet   na   Národní   výstavu   do   Klatov. Miluška   Madlenku   nečekaně   krásně   načesala   a   pak   šly   svůj   šarm   předvést   do   kruhu.Madeleine si odnášela známku V1, CAC. Milušce posílám svůj dík za skvělý výkon předvedení.  
20. 8. 2011 Bratislava - Slovensko Mezinárodní   výstavu   psů   v   Bratislavě   jsme   si   nenechali   ujít.   Sobotní   ráno   nám   počasí   přálo. Spolu   s   Miluškou   a   Cyrilem   jsme   dorazili   na   Springduodanube   Bratislava.   Madlenka   tento   den získala V2 a ResCAC.
21. 8. 2011 Bratislava - Slovensko V    neděli    se    zadařilo    Cyrilovi,    splnil    si    podmínky    pro    udělení    Grand    šampion    Slovenska. Madlenka si odnášela opět V2 a titul ResCAC.
27. 8. 2011 Mladá Boleslav Ráno   bylo   velmi   teplé   a   Madlenka   měla   na   cestu   do   Mladé   Boleslavi   dva   společníky.   S   Cyrilem jel i Navaro. Oba     baseti     měli     značně     úspěšný     den.     Madlenka     naopak     byla     v     deštivém     odpoledni nesoustředěná.   Pan   rozhodčí   byl   tento   den   na   všechny   velmi   přísný   a   Madlenku   ohodnotil známkou V1, ovšem....... titul nám nezadal. Rozčarované jsme bezprostředně po předvedení vyrazili domů.
17. 9. 2011 Brno Vyrazily   jsme   tentokrát   s   kamarádkou   Jitkou   a   jejími   fenkami   z   Chotusic   na   výstaviště   do   Brna. Tady se konala Moravskoslezská národní výstava. Madlenka získala ocenění V3.
24. 3. 2012 Nitra - Slovensko Toto sobotní ráno nemohla Madlenka dospat.......... Víkend    jsme    plánovaly    trávit    na    Mezinárodní    výstavě    psů    v    Nitře.    Počasí    se    vydařilo    a Madlenka byla moc šikovná. V konkurenci si vychodila známku V2 a titul ResCAC.
25. 3. 2012 Nitra - Slovensko Ačkoliv   počasí   přálo,   dnešek   se   nezdařil   tak,   jak   jsme   si   přáli.   Posudek   neměl   jedinou   výtku, leč známka byla V5.
14. 5. 2013 Madlenka (Vrh D) A.........,    konečně    je    to    tady,    v    úterý    před    druhou    hodinou    ranní    se    narodila    naší Madlence 4 štěňátka. Madlenka je skvělá pečující máma a 2 fenky a 2 pejsci rostou jako z vody.
27. 5. 2014 Madlenka (Vrh E) Rok se sešel s rokem a Madlenka má zase pelíšek plný štěstí. Těší se ze společnosti 4 štěňátek, která se narodila v úterý 27. května 2014. 1 fenka a 3 pejsci se mají k světu.
8. 4. 2016 Madlenka (Vrh F) Madlenka   nám   udělala   velkou   radost.   V   pátek   se   jí   narodila   3   zdravá   štěňátka   ve   složení 2 fenek a 1 pejska. Štěňátka se mají k světu a Madlenka září štěstím.
18. 9. 2017 Madlenka (Vrh G) V    pondělí    18.    září    2017    přesně    v    15.00    hodin    přivedla    na    svět    naše    Madlenka    první štěňátko   vrhu   G.   Psí   kluk   dostal   jméno   Gustie.   2   psí   holčičky   Gaia   i   Gaili   se   stejně   jako pejsek   mají   k   světu.   Naše   bílá   chlupatá   štěstí   nám   rostou   před   očima.   A   Madlenka   září radostí :-)